• Menu
فواید سفر

فواید سفر

فواید سفر
 
مطالعات نشان می دهد که مسافرت می تواند سلامت کلی شما را بهبود بخشد و خلاقیت شما را ارتقا بخشد. بنابراین ، شما باید حداقل یک بار در سال از وظایف روزانه ، مسئولیت های اداری ، برنامه طاقت فرسا و فشارهای روزمره خودداری کنید. با برنامه ای ریزیی بجا  سفری را به یک شهر جدید انتخاب کنید و اجازه دهید زندگی با فرصت های بی شماری به شما  ارائه دهد.در اینجا سیستم رزرواسیون آنلاین تیهو تریپ شمارا با فوایدی از سفر آشنا می سازد. با ما همراه باشید.شما را باجهان آشنا میسازد

"جهان درواقع نوعی  کتاب است ، و کسانی که سفر نمی کنند فقط یک صفحه را می خوانند." ( سنت آگوستین )مسافرت می تواند بیشتر از هر دوره دانشگاهی به شما آموزش دهد. شما در مورد فرهنگ کشوری که بازدید می کنید یاد می گیرید. اگر با افراد در سفر صحبت کنید ، احتمالاً در مورد تفکر ، عادات ، سنت ها و تاریخ آنها نیز یاد خواهید گرفت.
 
 


در مورد میهن خود به شما می آموزد

اگر سفر کنید ، نه تنها در مورد فرهنگهای خارجی بلکه در مورد خودتان نیز یاد خواهید گرفت. شما متوجه تفاوت های فرهنگی خواهید شد و می فهمید که چه چیزی باعث می شود فرهنگ شما بی نظیر باشد. پس از بازگشت از یک سفر طولانی ، کشور خود را با چشمان جدید خواهید دید.
 
 

در مورد خودتان به شما می آموزد

از طریق سفر می توانید چیزهای زیادی در مورد خود بیاموزید. شما می توانید مشاهده کنید که چگونه احساس می کنید در حال فرسودگی از کشور خود هستید. خواهید فهمید که در مورد میهن خود چه احساسی دارید. خواهید فهمید که واقعاً در مورد افراد بیگانه چه احساسی دارید. خواهید فهمید که چقدر می دانید / از دنیا نمی دانید. شما قادر خواهید بود که نحوه واکنش شما در شرایط کاملاً جدید را مشاهده کنید. شما مهارت های زبان ، گرایش و اجتماعی خود را آزمایش خواهید کرد. شما بعد از بازگشت به خانه ، همان فرد نخواهید بود.
 

باعث افزایش مهارت های زبانی شما می شود

حتی اگر به کشوری بروید که آنها به همان زبان شما صحبت می کنند ، هنوز ممکن است برخی از کلمات و اصطلاحات جدید را یاد بگیرید که فقط در آنجا استفاده می شوند. اگر به کشوری بروید که آنها با یک زبان دیگر صحبت می کنند ، حتی بیشتر نیز یاد خواهید گرفت.
 
 

باعث ایجاد انگیزه در شما می شود

پس از ورود به خانه از یک سفر  ، بسیاری از مسافران تجربه می کنند که آنها بسیار با انگیزه تر از قبل از سفر هستند. در طول سفر ممکن است چیزهایی را یاد بگیرید که می خواهید در خانه نیز امتحان کنید. ممکن است بخواهید مهارت ها و دانش جدید خود را آزمایش کنید. تجربیات شما انرژی زیادی به شما می دهدشما یک هدف جدید پیدا خواهید کرد

"سفر به معنای سفر به درون خود است." - دنی کای سفر یک سرمایه گذاری  در خودتان است. در هنگام سفر ، بیش از آنکه همیشه در وطن خود زندگی کنید ، در معرض افراد ، فرهنگ ها و سبک های جدید جدیدی هستید. با تمام جدید بودن در زندگی ، شما همچنین به بینش های جدید ، راه های دیدن جهان و زندگی باز می شوید ، که اغلب به مردم هدف جدیدی برای زندگی خود می دهد.احساس می کنید که هدف شما چیست ، چه کاری را می خواهید با زندگی خود انجام دهید ، شغل یا مسیر آموزشی را که می خواهید دنبال کنید ، به سفر بروید ... ممکن است فقط از آنچه کشف می کنید به عنوان یک احساس جدید از هدف زندگی تجربه کنید.

همانطور که تقریبا در همه وبسایت‌های حرفه‌ای انجام می‌شود، این سایت نیز از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
.